Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Top
pl: Góra strony

en: Layout
pl: Układ

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Border
pl: Obramowanie

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: White
pl: Biały

en: Video
pl: Wideo

en: Dashed
pl: Kreskowane

en: Solid
pl: Jednolite

en: Animation
pl: Animacja

en: Single column
pl: Pojedyncza kolumna

en: Black
pl: Czarny

en: Row
pl: Wiersz

en: Paragraphs
pl: Akapity
