Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Image
ta: படம்

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Off
ta: இல்லை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Black
ta: கருப்பு

en: Row
ta: வரிசை
