Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Image
vi: Ảnh

en: Center
vi: Giữa

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Top
vi: Đầu

en: Layout
vi: Bố cục

en: Bottom
vi: Cuối

en: Off
vi: Tắt

en: Border
vi: Biên

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Zoom In
vi: Phóng to

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: Single column
vi: Cột đơn

en: Black
vi: Đen

en: Row
vi: Hàng

en: Horizontal Alignment
vi: Canh lề nằm ngang

en: Vertical Alignment
vi: Canh lề nằm dọc
