Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha10) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Image
de: Bild

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Row
de: Zeile

en: Accordion
de: Akkordeon

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
