Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Image
hi: चित्र

en: Center
hi: मध्य

en: Top
hi: ऊपर

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Bottom
hi: तल

en: Off
hi: बंद

en: Border
hi: बॉर्डर

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Video
hi: वीडियो

en: Black
hi: काला
