Oomph Paragraphs (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Top
nl: Bovenaan

en: Layout
nl: Lay-out

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Off
nl: Uit

en: Border
nl: Rand

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Solid
nl: Vast

en: Animation
nl: Animatie

en: Single column
nl: Enkele kolom

en: Black
nl: Zwart

en: Row
nl: Rij

en: Two columns
nl: Twee kolommen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Three columns
nl: Drie kolommen
