Ooyala (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Item
de: Element

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: None
de: Keine

en: Upload
de: Hochladen

en: Reference
de: Referenz

en: Finished
de: Abgeschlossen

en: Additional Parameters
de: Zusätzliche Parameter
