Ooyala (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Item
hi: वस्तु

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Upload
hi: अपलोड

en: Reference
hi: संदर्भ

en: Finished
hi: संपूर्ण

en: Plugins
hi: प्लगिन्स
