Ooyala (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Item
hu: Tétel

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Reference
hu: Referencia

en: Finished
hu: Kész

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Initial Volume
hu: Kezdeti hangerő
