Ooyala (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Finished
hy: Ավարտված է
