Ooyala (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Upload
jv: Unggah

en: Finished
jv: Wis rampung
