Ooyala (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Item
km: ធាតុ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: None
km: គ្មាន

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់
