Ooyala (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Item
ku: دانە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: None
ku: هیچ

en: Upload
ku: بارکردن

en: Finished
ku: ته‌واوبوو
