Ooyala (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Item
lt: Elementas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Upload
lt: Įkelti

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Plugins
lt: Įskiepiai
