Ooyala (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Item
ne: वस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Upload
ne: अपलोड
