Ooyala (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Item
ro: Produs

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Upload
ro: Încarcă

en: Reference
ro: Referință

en: Finished
ro: Finalizat

en: Plugins
ro: Plugin-uri
