Ooyala (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Item
ru: Элемент

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Upload
ru: Закачать

en: Reference
ru: Связь

en: Finished
ru: Завершено

en: Plugins
ru: Плагины
