Ooyala (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Item
sk: Položka

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Upload
sk: Nahrať

en: Reference
sk: Referencia

en: Finished
sk: Ukončené

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly
