Ooyala (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Item
sv: Artikel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Reference
sv: Referens

en: Finished
sv: Avslutat

en: Plugins
sv: Insticksprogram
