Ooyala (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Item
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: None
th: ไม่มี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Finished
th: เสร็จสิ้น
