Ooyala (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Item
uk: Елемент

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: Upload
uk: Викласти

en: Reference
uk: Посилання

en: Finished
uk: Завершено

en: Plugins
uk: Плаґіни
