Ooyala (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Item
ar: عنصر

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Upload
ar: رفع

en: Reference
ar: مرجع

en: Finished
ar: اكتمل
