Ooyala (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Upload
ast: Xubir

en: Finished
ast: Completáu
