Ooyala (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Upload
az: Yükləmə

en: Reference
az: Istinad

en: Plugins
az: Pluqinlər
