Ooyala (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Upload
bn: আপলোড

en: Finished
bn: সম্পাদিত
