Ooyala (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།
