Ooyala (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Item
ca: Element

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Upload
ca: Puja

en: Reference
ca: Referència

en: Finished
ca: Fi

en: Plugins
ca: Connectors
