Ooyala (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Item
cy: Eitem

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Finished
cy: Wedi gorffen
