Ooyala (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Upload
el: Αποστολή

en: Reference
el: Αναφορά

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Plugins
el: Πρόσθετα
