Ooyala (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Finished
eo: Finita
