Ooyala (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Item
et: Kirje

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Reference
et: Viide

en: Finished
et: Valmis

en: Plugins
et: Pluginad
