Ooyala (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Item
fi: Nimike

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Upload
fi: Siirrä

en: Reference
fi: Viittaus

en: Finished
fi: Valmis

en: Plugins
fi: Liitännäiset
