Ooyala (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Item
he: פריט

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Upload
he: העלאה

en: Reference
he: רפרנס

en: Finished
he: סיום

en: Plugins
he: פלאגינים
