Ooyala (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Item
hr: stavka

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Upload
hr: Otpremi

en: Finished
hr: Završeno

en: Plugins
hr: Dodatak
