Ooyala (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: None
ka: არცერთი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Plugins
ka: ჩანართები
