Ooyala (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Finished
kk: Аяқталды
