Ooyala (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။
