Ooyala (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Upload
nn: Last opp

en: Finished
nn: Ferdig
