Ooyala (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Item
oc: Element

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: None
oc: Pas cap

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Finished
oc: Fin de l'installacion
