Ooyala (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Upload
ps: پورته کول

en: Plugins
ps: لګونونه
