Ooyala (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Reference
pt: Referência

en: Finished
pt: Terminado

en: Plugins
pt: Extensões
