Ooyala (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Finished
sl: Končano
