Ooyala (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Item
te: అంశం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Finished
te: పూర్తయింది
