Ooyala (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Item
tr: Öğe

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Upload
tr: Yükle

en: Reference
tr: Kaynak

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)
