Ooyala (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Item
vi: Mục

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Upload
vi: Tải lên

en: Finished
vi: Đã hoàn thành

en: Plugins
vi: Trình cắm
