OPcache Control (2.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Reset
no: Nullstill

en: Statistics
no: Statistikk

en: Configuration
no: Konfigurasjon
