OPcache Control (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Statistics
fa: آمار

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری
