OPcache Control (3.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་
