OPcache Control (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: never
gl: nunca

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Configuration
gl: Configuración
