OPcache Control (3.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: never
mr: कधीच नाही

en: Configuration
mr: संरूपण
